Milan Samsung MODEL LE26R51BHX/XEC

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
rbasic
_
_

Milan Samsung MODEL LE26R51BHX/XEC

Post napisao rbasic » 06 Okt 2015, 13:59

Molim pomoć!
Na istom mjestu mi stradao (*prije philips koji je imao DVB-C u biraču , nije se isplatilo popravljati) kupio polovan Samsung MODEL LE 26 R51 BHX/XEC i kako nije imao u sebi za digitalnu kablovsku,kupih još dodatni kablovski prijemnik u namjeri ako grom udari preko kablovske otićiće on a ne TV.Međutim grom je udario tako jako da su se sijalice koje nisu bile uključene upalile u toj sobi i otišao je i tv i kablovski prijemnik jer je u tom momentu bio uključen inače isključujem 220v kad ne gledam na prekidač produžnog koji prekida i nulu i fazu..Jedina nada mi je da je sad samo otišao dio za napajanje,pa će se moći popraviti.

Prošli put mi je Milan dao upute za philipsa da je šasija Q548,mnogo mi je pomogao,jer sam ploču za napajanje imao za 50 evra,ali kako je i druga ploča otišla a bila je preko 100 evra ,rađe sam kupio drugi tv,ali ode i on.
Molim ako mi možete reći koja šasija je za samsunga le26r51bhx/xec,bio bih vam zahvalan.

Hvala!

Stolle
Site Admin
Site Admin

Re: Milan

Post napisao Stolle » 06 Okt 2015, 14:35

Dok dođe Milan. :mrgreen:
Za novije modele to je teško saznati, Samsung više ne daje šeme, pa često nema ni oznaka šasija.
Moguće da je GRT26KE, ali nije sigurno.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

milan
Preminuo

Re: Milan Samsung MODEL LE26R51BHX/XEC

Post napisao milan » 06 Okt 2015, 21:14

Nema podataka, a ni sema sto napise Stolle.
Trebala bi da bude GRT26KE chassis, ima ovde sema za slicnu chassis pa proveri i napisi da i mi znamo za ubuduce.
http://archive.espec.ws/section328/file23962.html

Stolle
Site Admin
Site Admin

Re: Milan Samsung MODEL LE26R51BHX/XEC

Post napisao Stolle » 06 Okt 2015, 21:21

To sam video i ja, tu je u stvari GTRxx šasija, valjda su pogrešno napisali.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”