DALJINSKI MB4130 MULTIPRODUCT- potrebni kodovi(rjeseno)

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
zar099
_
_

DALJINSKI MB4130 MULTIPRODUCT- potrebni kodovi(rjeseno)

Post napisao zar099 » 09 Dec 2015, 21:16

Davno sam imao slican daljinski za DVD Thomson koji vise nemam cini mi se da je bio neki model scenic,imao je mogucnosti univerzalnog daljinskog,nazalost nisam sacuvao knjizicu u kojoj su pisali kodovi za razne aparate,dok sam je imao uspio sam par ovakvih daljinskih istog izgleda podesit za razne aparate,pa sad pokusavam iskopati na netu kodove :) bih vam veoma zahvalan ako neko moze pomoci da ih nadjem predpostavljam da i ovaj model daljinskog ima i funkcije univerzalnog daljinskog...Pozdrav svima
Zadnja izmena: zar099, dana 11 Dec 2015, 00:57, ukupno menjano 1 put.

miodrag popovic
gx
gx
Phone number: 00381638773821
Specialty: tv

Re: DALJINSKI MB4130 MULTIPRODUCT- potrebni kodovi

Post napisao miodrag popovic » 09 Dec 2015, 22:01

Ja koliko vidim to je daljinski za Thomson brend i nema kodove.
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

zar099
_
_

Re: DALJINSKI MB4130 MULTIPRODUCT- potrebni kodovi

Post napisao zar099 » 10 Dec 2015, 02:26

Imao sam neki slicnog izgleda za neki dvd Thompson al se nemogu sjetit ni kako se upisuju kodovi za razne aparate koje imas ima samo prekidac gdje se bira TV-DVD-VIDEO,nekad sam to radio na dva slicna,nesjecam se kako,kad bi uspio naci neki dvd player sa daljinskim istog izgleda koji ima u upustvu kodove mozda bi bio siguran da ovaj nije i univerzalac,obicno jedino DVD neda mjenjati kod jer je njegov daljinski a ostalo moze...

Moguce da se ipak moze mjenjati kod za ostale uredjaje osim jednog za koji je namjenjen daljinski kao orginalni upravljac ako su drugi brendovi ne Thomson to zakljucujem na osnovu toga sto na istom polozaju HIFI i Satelit ako bas nije isti kod isto tako DVD i ID,gledo sam za neki drugi Thomson pise da se kod upise tako sto se izabere zeljeni uredjaj DVD,TV,VCT i sl i pritisne se dugme za Setup i ukuca odgovarajuci kod ,cini mi se da je tako bilo i na mom starom DVD-u,mozda imam dugme setup na jednoj od tipki ali nepise nigdje,kad mogao naci upustvo od nekog TV-a koji isporucuju sa ovim daljinskim pa da vidim sta pise za daljinski . :mrgreen: :pivopije:

Istrazivanja mog zaborava :mrgreen: su stigla dotle da sam uspio saznati a to je klasika kod Thomsona da se kod ukucava tako da se pritisne menu i dok je dugme stisnuto unese kod uredjaja kojim se zeli upravljat :yeah: kladio bi se pivu :) da i ovaj moze podesiti kod za neke komponente samo sad trebam trocifrene kodove koji su dosli uz Thomson uredjaj ako neko nesto nadje neka mi javi,hvala pozzz...

Uspio sam na google po slici :) naci dvd player Thomson koji sam nekad imao DTH3600 :tooo: ima slican daljinski namjenjen za DVD koji moze raditi i kao univerzalni za aparate drugih brendova pa sam isprobao kodove sa ovim daljinskim MBR4130 cak sam istari DVD iz supe donio da probam :mrgreen: zbog odgovarajuceg koda i nemoze izgleda da nema mogucnost upisivanja kodova jos cu bas me zanima probati bar dvije komponente od Thomsona ili Telefunkena al nemam sad nista od njih pa vam naknadno javim,...pozdrav svima ,hvala jos jednom :pivopije:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”