GRUNDIG M82-169 PAL PLUS (cuc 1981)

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Crni.
_
_

GRUNDIG M82-169 PAL PLUS (cuc 1981)

Post napisao Crni. » 27 Dec 2015, 12:57

Uclanih se na ovaj sajt da bih nasao majstora koji bi mi popravio gore pomenuti tv.Posto mi do sad dolazila dvojica i slabo se nesto razumeeju...Teve ima izuzetnu sliku ja kad sam ga uzeo od jednog tv servisa bio mu je stavljen nov ekran i koristio sam ga 5-6 god bez problema ..pa je poceo da mu nestaje zvuk samo nesto cvrkne i on se izgubi i ona traka za pojacavanje zvuka postane zelena mesto svetlo plava ,pa se opet vrati zvuk al kao nekako utisan i traka ostaje zelene boje....e a onda se sam od sebe ispravi i ima normalan zvuk i traka za pojacavanje bude svetlo plava kakva i treba...Medjutim to na stranu ,to sam resio tako sto sam tv povezao skartom na stub muzicki i kad nestane zvuk ja upalim stub a tamo ima zvuk.Unazad mesec dana je poceo i da se gasi sam od sebe kad se ugasi nece da se upali preko daljinca vec moram na dugme na tv-u da ga ugasim i upalim i onda dodje slika iradi normalno i tako po 4-5 puta dnevno...E a sad je crko skroz i nece vise da se upali pa pomagajte ako imate nekog da prep[orucite....HVALA

Stolle
Site Admin
Site Admin

Re: GRUNDIG M82-169 PAL PLUS (cuc 1981)

Post napisao Stolle » 27 Dec 2015, 13:05

"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

SaleSk
___
___
Warranty service: Siemens, Konica Minolta, Kodak, B Braun, Dade Behring, Johnson & Johnson, Drew, TerumoBCT
Kontakt:

Post napisao SaleSk » 28 Dec 2015, 20:11

Mrezni Trafo :D :D :D
Dusevni bolesnik nikada ne napada bez razloga. U tome se razlikuje od normalnih ljudi.

Crni.
_
_

Post napisao Crni. » 30 Dec 2015, 15:59

Hvala Stole ,zvacu ovog sa Karaburme ,posto sam ja u 29.novembra pa mi je blizi...valjda ce znati da ga sredi..pa javljam sta mu je ...

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”