pitanje masina za susenje koja

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
duki
_
_
Warranty service: privatno nedrzim servise pod garancijom neplacaju i neodgovorni za dobavku delova
Contact person: duki

pitanje masina za susenje koja

Post napisao duki » 28 Feb 2016, 19:05

nesvastarim bas pa imam pitanje koju bi masinu uzeo za susenje staroj majci posto citam neke imaju programe i za nepoglanje vesa kao kosulja iz nje u nekom programu kao popeglana????????..............neka sa osrednjom cenom ili polovna od ovih nakupaca iz inostranstva...znam da treba biti kondezaciona da nebusim rupe po stanu i glupiram se......volio bih nekog iskusnijeg koji je to odrzavao ili zna..da mi predlozi hvala

septembar
bela tehnika
bela tehnika
Warranty service: gorenje,midea
Contact person: aleksandar
Phone number: 00015391770

Re: pitanje masina za susenje koja

Post napisao septembar » 28 Feb 2016, 20:01

Po meni odabir masine za susenje vesa se vrsi uz podatke od masine koju korisnik poseduje za pranje vesa.Jer ako je masina za pranje vesa sa malim obrtajima centrifuge tu vec nastaje problem :uca: Znaci pre svega dobra ves masina sa dobim obratejem centrifuge pa tek onda odabir masine za susenje
Bolje se igrati sa strujom, nego sa nervoznom zenom!!

duki
_
_
Warranty service: privatno nedrzim servise pod garancijom neplacaju i neodgovorni za dobavku delova

Post napisao duki » 29 Feb 2016, 19:46

mislim da je centrifuga wm 800 obtraja i koju masinu za taj broj obrtaja savetujes........aludiras kolko ce iscediti wm......???????..........hm

septembar
bela tehnika
bela tehnika
Warranty service: gorenje,midea
Contact person: aleksandar
Phone number: 00015391770

Post napisao septembar » 01 Mar 2016, 22:01

Veruj mi da mnogo znaci i do centrifuge ves masine..Videces i sam ako nekada zamenis ves masinu i uzmes sa duplo vise obrtaja a budes imao istu za susenje koja je razlika..Po meni simens su ok susare
Bolje se igrati sa strujom, nego sa nervoznom zenom!!

duki
_
_

Post napisao duki » 04 Mar 2016, 08:43

hvala drugar to mi je za staru majku pa sam procitao na netu da neke susare imaju program da se ves nepegla a to bi majci znacilo....

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”