Jentro BT-GPS-8

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Moderators: goranfri, nike

Forum rules
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Post Reply
laslo bajnoci
_
_

Jentro BT-GPS-8

Post by laslo bajnoci » 15 May 2016, 13:43

Dobio sam nekom razmenom ovaj uređaj pa mi nije jasno kako se koristi , kako sam razumeo da je ovaj uređaj GPS navigacija koja služi da poveže telefon koji ima blutut i da telefon pretvori u navigaciju , našao sam uputstvo ali ne znam nemački tako da mi to uopšte ničemu ne služi jedino sam shvatio pin za povezivanje sa mojim telefonom Alkatel pop c3 i tu je kraj priče pošto ne znam šta dalje pa VAS molim za uputstvo kako da to postavim na moj telefon
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Damiru
___
___
Contact person: Damir
Specialty: tv-multimedia

Re: Jentro BT-GPS-8

Post by Damiru » 15 May 2016, 14:31

Veliki ljudi se bave idejama. Srednji, događajima. A mali - ljudima.

laslo bajnoci
_
_

Post by laslo bajnoci » 15 May 2016, 14:44

pin sam uspeo da odradim ali i dalje isto pokušao da otvorim kartu na mom telefonu ALCATEL pop C3 ali se ništa konkretno ne dešava a od jezika znam samo srpski i mađarski

Damiru
___
___
Contact person: Damir
Specialty: tv-multimedia

Post by Damiru » 16 May 2016, 19:25

Ima i za to rešenje, meni su ga jednom preporučili i zahvalan sam im na tome. Rešenje je glasilo: "Uči!"
Veliki ljudi se bave idejama. Srednji, događajima. A mali - ljudima.

laslo bajnoci
_
_

Post by laslo bajnoci » 16 May 2016, 22:55

ja imam 60 godina pa mi ne pada napamet da sada učim jezike , ako mi možete pomoći , pomozite ako li ne želite ili nemožete onda nemojte da se pravite da ste pokupili svo znanje ovoga sveta :uca:veoma sam razočaran radom foruma jer za mene forum znači pomoć prijateljima eee to je sada izostalo nažalost
3crazy_man

Post Reply

Return to “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”