Videorikorder Aiwa HVGX1100 gasi se na stand by

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Kole
_
_

Videorikorder Aiwa HVGX1100 gasi se na stand by

Post napisao Kole » 18 svi 2016, 10:38

Ovaj video se gasi kad je na stand by, kao da nema struje - na displeju nema ništa, i ne može se više uključiti. Kad se to desi čuje se tiho caktanje iznutra.

Otvorio sam ga i utvrdio da to dolazi od trafoa, posumnjao sam na hladan lem i grejao sam ga fenom i video se uključio. Kad je uključen onda se ne gasi, ali kad ode na stend by onda se ugasi i više se ne može upaliti bez grejanja fenom. Inače zimus kad je radilo grejanje to nije bilo a sada se događa, možda zato što je soba hladna.

Da li smem da ga držim stalno upaljenog dok ne dođe toplije vreme ili da popravljam? I da li se isplati popravka takvog kvara ili bolje da kupim neki polovan video? Mnogi su bacili svoje VHS rikordere, ali ja ne želim jer imam puno kaseta a i snimam nešto kad nisam kući ili je kasno na programu.

Hvala i pozdrav.

vlatkocopa
gx
gx
Contact person: Vlado
Phone number: 0038931420808
Specialty: tv

Re: Videorikorder Aiwa HV GX 1100 gasi se na stand by

Post napisao vlatkocopa » 18 svi 2016, 10:59

Menjaj xxxxxxxxxxxxxxxxx
Vlade vidi u profilu da covek nije serviser, pa tako NAJBOLJE je da odnese ured u servis
Za sjaj u očima, rumenilo u licu i lepršav hod - koristite kozmetiku -Šljivovica a moze i domaca jabukovaca ..:))

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”