Nabavka polovnog CRT televizora - šta uzeti?

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Kole
_
_

Nabavka polovnog CRT televizora - šta uzeti?

Post napisao Kole » 23 svi 2016, 15:10

Razmišljam u narednom periodu da uzmem neki polovni CRT tv za svoju sobu, pošto mi je sadašnji odradio svoje. Voleo bi da me posluži oko 5 godina, bez čestih kvarova, možda jedna popravka.

E sad šta je bolje uzeti - neki noviji, do 10 god starosti, možda i 72 cm ekran, ali no name, tipa Vox, Vivax, Fox, Quadro..., ili neki stariji koji ima 20+ godina, ali da je marka, tipa Philips, Loewe, Grundig, Nec, Sharp, Samsung... I ako bi uzimao stariji, da li da uzmem u obzir i Sony, ili da ga zaobiđem zbog Trinitron ekrana, koji se ne može regenerisati?

Hvala i pozdrav.

miodrag popovic
gx
gx
Phone number: 013/353-463
Specialty: tv

Re: Nabavka polovnog CRT televizora - šta uzeti?

Post napisao miodrag popovic » 23 svi 2016, 15:32

Kupi sa odlicnom slikom,da je dobar ekran pa ce da posluzi dugo.Ako je servisiran pre prodaje jos bolje.A to +20 godina je neozbiljno.
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

Kole
_
_

Post napisao Kole » 24 svi 2016, 07:56

Znači slika je glavno merilo i da bude noviji. Tako sam i mislio, ali bolje da proverim sa ljudima koji znaju, jer sam čuo loše o televizorima proizvedenim posle 2000. godine, da su pravljeni od loših delova, da nije retkost da i ekran crkne posle 3-4 godine, da se kvare trafoi itd, pa zato nisam bio siguran da li nešto novije ili nešto starije a dobre marke. Hvala!

miodrag popovic
gx
gx
Phone number: 013/353-463
Specialty: tv

Post napisao miodrag popovic » 24 svi 2016, 14:56

Vecina CRT kineskih kupljenih posle 2000-te gura i danas.Sta nije valjalo crklo je u garantnom roku i zamenjeno.Pozz...
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”