Pomoc Whirpool

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Gray Wolf
_
_
Specialty: computers

Pomoc Whirpool

Post napisao Gray Wolf » 03 Jun 2016, 21:20

Moze li neko da mi kaze da li ima i koja je razlika izmedju whirpool ves masina awm 011, i awm 367 ?
Ja imam awm 011 i nasao sam u oglasima po slikama istu masinu ali kada sam kontaktirao vlasnika rekao mi je da je ta awm 367.
Moja je dosta losija i muku mucim sa kolektorskim motorom pa bi mi ova druga ( koja je takodje neispravna sumnjam da je bravica od vrata)
bila idealna za delove ali neznam da li su isti delovi kod obe ? po slikama su indenticne.
Evo i pokoja slika (ako sam dobro ubacio)
Whirlpool-masina-za-ves-neispravna_slika_O_49242837.jpg
Whirlpool-masina-za-ves-neispravna_slika_O_49242841.jpg
Whirlpool-masina-za-ves-neispravna_slika_O_49242845.jpg
,http://elektrotanya.com/whirlpool_awm_0 ... nload.html
http://elektrotanya.com/whirlpool_awm_3 ... nload.html
evo i linkova sa shemama meni su to spanska sela ali cete se vi verovatno snaci.
Unapred hvala!

Gray Wolf
_
_

Re: Pomoc Whirpool

Post napisao Gray Wolf » 05 Jun 2016, 12:51

Najnovije vesti posle mukotrpne i dvonedeljne provere nije motor u pitanju nego elektronika
Motor na stolu radi sve radnje a na masini nece . Znaci elektronika da li probati popravljati ili da se spremam
za novu ? (kad se upali prima vodu desetak sekundi i onda stane, kad se pomeri programator izbacuje vodu opet
desetak sec. i onda stane.) Ili da rizikujem da kupim ovu polovnu awm 367 pa da probam da zamenim delove ?

vlada69
gx
gx
Contact person: Vlada
Specialty: tv-multimedia

Post napisao vlada69 » 06 Jun 2016, 21:05

Pogledao sam oba linka i čini mi se da su mašine iste. Model awm 367 ima jedan prekidač više na prednjoj maski to sam jedino primetio a sve ostalo mislim da je isto :roll:

Gray Wolf
_
_

Post napisao Gray Wolf » 06 Jun 2016, 21:18

Hvala Vlado ! Jos da resim dal da se usudim da je kupim ili ipak novu da uzmem. :roll:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”