Problem sa sudomašinom

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Mladen001
_
_
Specialty: consumer

Problem sa sudomašinom

Post napisao Mladen001 » 05 Jul 2016, 14:05

Pozdrav društvo..

Posedujem sudomašinu Candy Sylena 14, generalno starije proizvodnje ali zaista kvalitetna i funkcionalna..

Problem koji mi se javio jeste da kada treba da izbaci vodu posle nekog programa ništa se ne dešava. Tačnije, samo isključi pumpu VP ali ne uključuje drain pumpu. Još zanimljivija stvar jeste da vrteći programator kroz sve programe (gde ima nekoliko tački gde bi trebala drain pumpa da se uključuje, ona to čini samo na jednoj od tih tačaka.

Značila bi mi bilo kakva pomoć ili savet iili pomoć kako da je osposobim, s‚obzirom da mi se mašina nalazi na placu gde unaokolo nema nikakvih servisera ni na 50 km..

01ziveli 01ziveli 01ziveli

junuzovic
___
___
Specialty: computers

Re: Problem sa sudomašinom

Post napisao junuzovic » 05 Jul 2016, 14:17

Biće da je programator u problemu, vjerovatno su brijegovi istrošeni pa ne spajaju se kontakti.

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”