FOX led televizori

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
zeljkovasev
_
_
Specialty: tv-multimedia

FOX led televizori

Post napisao zeljkovasev » 30 Jul 2016, 16:34

Sto se tice CRT televizora tu prakticno znam sve o proizvodjacima, kvalitetu itd...
Ovih dana kupujem neki led tv 42'' za dnevni boravak pa me zanima sledece, da li se samo meni cini ili ovi FOX led televizori imaju odlicnu sliku?
Kakva su uopste iskustva s njima?
Ili da se odlucim za nekog jaceg proizvodjaca?

fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: FOX led televizori

Post napisao fanzo » 01 Avg 2016, 09:06

zeljkovasev je napisao:Sto se tice CRT televizora tu prakticno znam sve o proizvodjacima, kvalitetu itd...
...
Isto je i sa LCD i LED televizorima, samo možda u današnje vreme i još i gore.

Ako ti nekada bude trebao daljinski za taj Fox (a zatrebaće sigurno) teško ćeš ga naći jer nije brend, a uvoznik do sada nikada nije našao za shodno da ga obezbedi kao rezervni deo.
Dok za bilo koji brend uređaj daljinski nikada nije problem (samsung, lg, sony, panasonic, philips, itd..).
A zatim sledi koliko novaca, još manje muzike.

Uređaje još, treba kupovati tako da se pogleda u servisnoj knjižici gde se nalaze serviseri. Da ne bude da je najbliži udaljen preko 100km. U današnje vreme kvalitet izrade je veoma loš i lako se dese kvarovi. Naročito na ovim jeftinijim modelima.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”