CW29M064N Chassis KS7A

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Moderatori: goranfri, nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Dime Wega
_
_
Pridružio se: 10 Dec 2016, 12:45
Kontakt osoba: Dimitar
Specialty: tv-multimedia

CW29M064N Chassis KS7A

Postod Dime Wega » 10 Dec 2016, 13:11

Zdravo potrebna mi je mala pomoc oko popravke na moji tv Samsung. Problem je kad se upali radi na kanal oko 20-tak sekundi rasiruje sliku samo po horizontali i gasi a kad je samo na plavu pozadinu radi i ne gasi. Kad se ugasi nema napon na diode na izlazni mrezni trafo, mora da se iskluci od glavni prekidac pak da se upali i pa je isto . Mozda po 10 puta da upali i cjeli dan da ne ugasi i radi se dokad ne ga ugasim . Smenio sam elektrolite u mrezu 4.7mf i 22mf imao je ladni lem na tranzistoru za korekciju ost-vest slike i jedan elektrolit 2.2mf250v u prekidu sredio sam ladne lemove i zamenio elektrolite prelemio sam i procesor no problem nije resen. Pre toga mnogo davno je menjan mrezni integralac oscilator.Molio bi za malo pomoc. Blagodarim

Korisnikov avatar
alexa_pg
gxu
gxu
Pridružio se: 22 Avg 2006, 08:10

Re: CW29M064N Chassis KS7A

Postod alexa_pg » 10 Dec 2016, 16:15

Dobrodosao na Fanzo forum.

Zbog načina na koji je tema postavljena, ista je premještena u podforum "Pomoć krajnjim korisnicima"
Ako želiš da sam popravljaš svoj TV, onda moraš ispoštovati pravila foruma i temu postaviti po pravilniku. Nakon toga, tema će biti vraćena u odgovarajući podforum.
Za sad, jedino šta mogu da ti predložim, to je da aparat poneseš na popravku u neki od sevisa u tvom okruženju.
Alexa

Povratak na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”