Gross tv pomoc

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Moderators: goranfri, nike

Forum rules
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Post Reply
lopta
_
_
Specialty: consumer

Gross tv pomoc

Post by lopta » 19 Oct 2017, 11:35

Pozdrav,

dobio sam Gross tv za koji su mi rekli da je neispravan jer kad god se upali pojavljuje se neki meni.

Kada sam ga upalio i meni se isto desilo pa sam na internetu pronasao da je 99% u pitanju servisni meni.

Ono sto nisam uspeo da pronadjem je kako se iz istog izlazi , cak i kad se iz struje izvuce opet se prilikom sledeceg ukljucivanja isto desava.

Pokusao sam i da ga otvorim i otkacim pa vratim neke zice unutra ali nista nije pomoglo.

Nisam uz njega dobio daljinac.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

miodrag popovic
gx
gx
Phone number: 013/353-463
Specialty: tv

Re: Gross tv pomoc

Post by miodrag popovic » 19 Oct 2017, 21:31

Izlazi se sa servisnim daljinskim za tu šasiju.A ušlo se sa nekim univerzalnim daljinskim slučajno sa neodgovarajućim-sličnim kodom koj ima eto baš ulaz u servisni meni.I to sve u slučaju da je ispravna memorija jer ako nije tako se ponaša.Sve navedeno pa i to koji je original daljinski i memorija i koji sadržaj treba da se upiše u nju ako je crkla zavisi od tog koja je šasija i koji procesor u TV-u.Za kineze ništa ne vredi model.Serviser bi to lako rešio,a vi možete metodom pokušaja i promašaja probati sa univerzalnim daljinskima dok imate živaca pa ako prođe-prođe
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

lopta
_
_
Specialty: consumer

Re: Gross tv pomoc

Post by lopta » 22 Oct 2017, 00:29

Vazi , hvala na odgovoru.

Post Reply
  • Similar Topics
    Replies
    Views