Gross tv pomoc

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Moderatori: goranfri, nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
lopta
_
_
Pridružio se: 19 Okt 2017, 11:03
Specialty: consumer

Gross tv pomoc

Postod lopta » 19 Okt 2017, 11:35

Pozdrav,

dobio sam Gross tv za koji su mi rekli da je neispravan jer kad god se upali pojavljuje se neki meni.

Kada sam ga upalio i meni se isto desilo pa sam na internetu pronasao da je 99% u pitanju servisni meni.

Ono sto nisam uspeo da pronadjem je kako se iz istog izlazi , cak i kad se iz struje izvuce opet se prilikom sledeceg ukljucivanja isto desava.

Pokusao sam i da ga otvorim i otkacim pa vratim neke zice unutra ali nista nije pomoglo.

Nisam uz njega dobio daljinac.
Prikačeni fajlovi
Gross tv.jpg

Korisnikov avatar
miodrag popovic
gx
gx
Pridružio se: 08 Nov 2006, 21:08
Fiksni telefon: 013/353-463
Specialty: tv

Re: Gross tv pomoc

Postod miodrag popovic » 19 Okt 2017, 21:31

Izlazi se sa servisnim daljinskim za tu šasiju.A ušlo se sa nekim univerzalnim daljinskim slučajno sa neodgovarajućim-sličnim kodom koj ima eto baš ulaz u servisni meni.I to sve u slučaju da je ispravna memorija jer ako nije tako se ponaša.Sve navedeno pa i to koji je original daljinski i memorija i koji sadržaj treba da se upiše u nju ako je crkla zavisi od tog koja je šasija i koji procesor u TV-u.Za kineze ništa ne vredi model.Serviser bi to lako rešio,a vi možete metodom pokušaja i promašaja probati sa univerzalnim daljinskima dok imate živaca pa ako prođe-prođe
Ko izgubi dobitak, taj dobija gubitak

lopta
_
_
Pridružio se: 19 Okt 2017, 11:03
Specialty: consumer

Re: Gross tv pomoc

Postod lopta » 22 Okt 2017, 00:29

Vazi , hvala na odgovoru.

Povratak na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”