MWD200GA MAGNAVOX FUNAI potreban kod za MULTIREGION

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Moderatori: goranfri, nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Korisnikov avatar
zar099
_
_
Pridružio se: 18 Nov 2013, 04:52

MWD200GA MAGNAVOX FUNAI potreban kod za MULTIREGION

Postod zar099 » 01 Dec 2017, 18:03

Nakon sto sam podesio zupcanik koji pomjera laser da ga pomjera gore dole kad uvuce CD jer jedan motor i uvlaci CD i pomjera laser :oklagija sad radi ali posto je kupljen u americi nece da reprodukuje DVD-ove iz naseg regiona samo americke DVD-ove prima dali neko mozda je radio s ovim modelom zna kod za postavljanje multiregiona da moze DVD bilo odakle? :pivopije:

Korisnikov avatar
sim
gxu
gxu
Pridružio se: 09 Jul 2009, 21:43
Kontakt osoba: Ivan
Fiksni telefon: 0038162303936
Specialty: whitegoods
Kontakt:

Re: MWD200GA MAGNAVOX FUNAI potreban kod za MULTIREGION

Postod sim » 02 Dec 2017, 01:19

Samo da te pitam.
Otkud kod tebe toliko cd i dvd plejera i to jos americkih.
Na svaka 5 dana se pojavi po jedan komad.
I ti cd plejeri vec polako izlaze iz upotrebe ko to koristi?
SIMkom

Korisnikov avatar
dzafer
gx
gx
Pridružio se: 21 Sep 2006, 13:13
Kontakt osoba: d.dzale
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Postod dzafer » 02 Dec 2017, 07:24

Mozda ima u blizini americka vojna baza. Pa to oni vise ne koriste. Izbacuju ili gradjanska lica koja tamo rade uzimaju pa popravljaju. Znam da je tako bilo ovdje u Sarajeve takva jedna je bas blizu gdje ja zivim. Bilo je razni ti aparata ali uglavnom su radilina na 110V,
džale
Bez alata nema zanata, a bez znanja ni najbolji alat neće pomoći.

Korisnikov avatar
zar099
_
_
Pridružio se: 18 Nov 2013, 04:52

Postod zar099 » 02 Dec 2017, 17:41

Ovo je ciko donio iz Amerike :-) i njihove DVD-ove pa sad nece ti DVD-ovi da rade na nasem regionu na playerima sa nasim regionom ,uspio sam kad pritisnem 1234 i displej tipku standardno kod Magnavox-a pa pokaze regin:1 i verziju firmwara,onda kucas 9876 i search mode tipku i tad se moze preko CD-a upisate firmware update sa odgovarajucim regionom i takodje se moze brisat eprom neznam bil time ista napravio mozda nebi tjeo nikako radit?Pokusacu na netu naci firmware,a sto se tice pitanja od kud toliki potrefilo se da ih ima u posljednje vrijeme neki moji jos i taj neki doso na popravak 8) :pivopije:

Povratak na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”