TV LG 42PC51 Plazma

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Moderators: goranfri, nike

Forum rules
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
Locked
Veliša
_
_
Specialty: consumer

TV LG 42PC51 Plazma

Post by Veliša » 10 Jan 2018, 11:05

Pomoč, imam problem sa ovim TV. Kad ga upalim pojavi se "negativna" slika, što je tamno bude svetlo boje izmašane pa što je plavo bude žuto i ostale boje izmešane. Takva slika traje oko 30 minuta a onda bude normalna kristalno čista, da bi se opet nakon 30 minuta pokvarila i tako u krug. Pokušavao sem kad dodje normalna slika da ga odmah ugasim i upalim, medjutim odmah se pojavi negativna pa opet sve redom. Ne mogu da nadjem rezevne ploče da menjam da bi konstatovao kvar. Ukoliko je neko imao ovakav slučaj ili zna gde je kvar neka pomaže. Hvala

alexa_pg
gxu
gxu

Re: TV LG 42PC51 Plazma

Post by alexa_pg » 10 Jan 2018, 11:36

Teško je reći napamet šta je uzrok pojavi koju opisuješ.
Predložio bih da aparat poneseš u neki od servisa gdje će kolege tačno utvrditi o čemu se radi i nadam se otkloniti pomenuti nedostatak.
Novi Sad i okolina imaju dosta dobrih servisa.
Alexa

Veliša
_
_
Specialty: consumer

Post by Veliša » 23 Jan 2018, 09:14

Ja nisam pitao one koji ne znaju, već one koji znaju šta je kvar ili su imali takav slučaj nadajući se da ovde ima stručnih servisera koji će me uputiti u kom pravcu da tražim grešku. Hvala.

KASA1
gx
gx
Specialty: tv-multimedia

Post by KASA1 » 23 Jan 2018, 10:19

Dobio si korektan savjet,... sa ovakvim pristupom više od toga nemoj očekivati.

alexa_pg
gxu
gxu

Post by alexa_pg » 23 Jan 2018, 16:18

Veliša wrote:...nadajući se da ovde ima stručnih servisera koji će me uputiti u kom pravcu da tražim grešku. Hvala.
Na ovom forumu i te kako ima stručnih servisera ali niko od njih nema čarobnu kuglu da mogu u njoj vidjeti šta je neispravno u tvom TV aparatu.
Moraćeš potražiti neki drugi forum gdje je ljudi imaju.
Hvala na posjeti!
Alexa

Locked
  • Similar Topics
    Replies
    Views
    Last post

Return to “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”