NSX-S556 AIWA izlazna snaga po kanalu

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
zar099
_
_

NSX-S556 AIWA izlazna snaga po kanalu

Post napisao zar099 » 06 Jun 2018, 16:18

Znali neko ovo cudo koliko bi moglo imati Wati po kanalu ili bar ukupno jer se moze spojiti sest zvucnika,ima na netu samo shema,nigdje nisam mogao naci specifikaciju? :pivopije:

sim
gxu
gxu
Contact person: Ivan
Phone number: 0038162303936
Specialty: whitegoods

Re: NSX-S556 AIWA izlazna snaga po kanalu

Post napisao sim » 07 Jun 2018, 02:07

Da si trazio ne verujem ti.
u google otkucam: NSX-S556 AIWA
odmah desno pojavi se slika servisnog uputstva download i u njemu specifikacija.
15sekundi posla.
Nemaš dozvole za preuzimanje priloga dodatih postu.
SIMkom

zar099
_
_

Post napisao zar099 » 07 Jun 2018, 17:54

Hvala puno,inace je super linija,naso sam Sony laser koji ide,tamo gdje pise da se spaja Sorround zvucnik,a nisam ga dobio da stavim i tu neki od 30W 8 Ohms takodje?Pozz
............
Mogu vam reci da je super ova Aiwa linija,ima autoreversni Deck i odlican Sony-jev laser,dizain je isti kao sto znaju napravit Panasonic i Kenwood,cak bolji od onoga po izgledu i kvalitetu sto je nudio sam Sony,nije ni cudo sto ih je kupio.

zar099
_
_

Post napisao zar099 » 15 Jun 2018, 15:56

Prijatelji prezadovoljan linijom,proradila oba decka kod jednog malo skripi zupcanik u pocetku,jedino kod autoreversnog Decka nemoze obe strane play bez rucnog okretanja kasete, ako mozete pogledat sliku od starosti je poodpadalo remenje,s desne strane jima skroz u cosku mali tockic zuti na koji se kaci remen takodje,al nemam ga zasto zakacit izuzev povezivanja tri susjedna zupcanika,al tad ovaj velki zuckasti samo sjedne strane kaci ovaj crni jedan od TRI OBILJEZENA kolko se sjecam jednog drugog decka tad kaseta neradi dobro,ako povezem zuckasti veliki i ovaj crni manjim remenom prenos je logicno bolji al onaj mali visak,neznam cemu sluzi,prije su znali biti ti mali za onaj mehanicki brojcanik koji pokazuje koliko je trake proslo ali se to ovde ne koristi?Provacu jos jednom vezati sve tri da vidim hoce radit,mislim da nece. :pivopije:
dekovi Aiwa.jpg

milan
gxu
gxu

Post napisao milan » 15 Jun 2018, 16:36

Razmisli jos jednom.

toce
gx
gx

Post napisao toce » 15 Jun 2018, 19:00

Remen ti nije dobro namesten sa desne strane gde si obelezio koristi se i taj tockic.
TOCE

zar099
_
_

Post napisao zar099 » 15 Jun 2018, 20:20

Maloprije sam namjestio kao na slici koju je prilozio Milan,sad kaseta autoreversna radi u oba pravca.Svaka cast a nisu losi ovi laseri Sony-jevi KSS-213C,imam isti laser u jednoj LG liniji,ovdje je trebalo samo ga na trimeru pojacat,citaju sve zivo i one CD-ove audio koje ni standardni CD ROM nece da ocita.Pored raznih propusta Sony-ja ovi im laseri uglavnom odlicni.

zar099
_
_

Post napisao zar099 » 16 Jun 2018, 14:57

Jel neko probao koristiti onaj taster kruzni na okretanje sto klikce 1,2,3,4...pjesma na CD-u umjesto kruznog na okretanje tastera za pojacavanje VOLUMENA za TON nadje pinski isti AL neznam jel to moze radit,smijel se oprobat?Pozz hvala jos jednom

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”