EURAS baza podataka

Ovde postujte diskusije o korisnim alatkama instrumentima i ostalom.

Urednik: alexa_pg

Avatar
NOVI
_
_
Postovi: 46
Pridružen: 30 svi 2009, 19:19
Location: Hrvatska
Specialty: consumer
Lokacija: Croatia

EURAS baza podataka

Post napisao NOVI » 03 Apr 2022, 11:19

Pozdrav kolege.

Molim informaciju iz prve ruke onoga tko koristi navedenu bazu. :uca:
Da li se isplati dati 150 $ za godinu dana pristupa bazi. ?
Na koji naćin je napravljen odgovor na pitanje problema:

Postaviš pitanje problema i dali sam tražiš odgovor u bazi ili ti se netko javlja sa znanjem slično na forumu. ?
Da li uplata opravdava uložen u odnosu na kvalitetu podrške, mislim na bavljenje naprednim stvarima na pločama i aparatima ?
Da li imaju podršku shemama, servisnim manualima koje možeš samostalno skinuti ili opet ovisiš o nekome tamo da ti pošalje. ?
Radim popravke ploča, zamjene procesora na njima, programiranje istih, rješavanje najtežih kvarova kompjutorskim dijagnostikama na pločama -zato mi treba odgovor da li se isplati uložiti u taj alat ?

Hvala na svakoj informaciji.

mrslon
_
_
Postovi: 4
Pridružen: 15 Sep 2011, 19:25
Location: Vitez
Specialty: whitegoods

Re: EURAS baza podataka

Post napisao mrslon » 05 Apr 2022, 19:40

Dobiti cu pristup za dan, dva pa cu onda da napisem ako vec niko drugi ne koristi.

Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15864
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Re: EURAS baza podataka

Post napisao fanzo » 17 svi 2022, 19:52

U svaki alat se isplati uložiti ako ga redovnokoristiš, a naročito u Euras koga koriste serviseri iz cele Evrope, ta valda je onda dobar.
Trebaće ti neko vreme da upoznaš kako funkcioniše.
Na sva pitanja je potvrdan odgovor, odnosno sve šta si pitao jeste tako, a u nekim stvarima i više.

Koliko vidim iz tvog profila ovde na forumu, aktivan si u temama za belu tehniku, u Eurasu nema mnogo za BT iz razloga što majstori tog profila nisu baš vični online kolegijalnošću. Euras je mnogo bolji za tv servisere, aliipak najbolje da probaš i vidiš sam.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Odgovori

Natrag na “Alati”