Slanje delova iz Srb - BiH - MK - CG - HR - SLO

RAZMENA I POTRAŽNJA REZERVNIH DELOVA. Dozvoljeno komentarisanje i odgovaranje u temama.
Pravila foruma
Ovde postavite temu ako Vam je potreban neki materijal , komponenta i slično. Sve u vezi elektronike i servisiranja. Teme na koje nije odgovarano 60 dana , automatski se brišu.

Praktikujemo da na kraju opišemo kako smo rešili problem. Zatim zatvorimo temu >UPUTSTVO<
fanzo
Site Admin
Site Admin
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Slanje delova iz Srb - BiH - MK - CG - HR - SLO

Post napisao fanzo » 07 Nov 2018, 13:20

Ako imate neki modul za prodaju, a odustajete od trgovine jer modul treba poslati u susednu republiku, razlislite ponovo jer i to može da se reši bez problema.
Slanje modula oko 0,5kg je oko 10€, 1kg je ok 20€ preko državne pošte. Na šalteru tražite najjeftinije moguće slanje. Ako u jednoj pošti ne znaju tačno šta treba, onda idite u drugu..

Za naplatu možete mene kontaktirati na PP ako nemate uslova da realizujete naplatu. Mogu da posredujem samo članovima iz Expert grupe.
Znači, vi se dogovorite oko svega šta je potrebno, a ja platim prodavcu. Prethodno mene obavestite o svim detaljima i kupac i prodavac. nakon što ja dam zeleno svetlo za isplatu prodavcu, roba može da se šalje. Neće biti nikakvih problema ako je bar jedan član u Expert grupi.
Takođe transfer sredstava može da ide i preko P aypal-a, provizija je oko 4%.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Odgovori

Natrag na “Potrebni delovi da li neko ima na lageru ili zna gde se mogu kupiti ?”