koliko dugo če se još isplatit servis bjele tehnike

Podforum poslovni predlozi i saveti
Ivek
_
_

koliko dugo če se još isplatit servis bjele tehnike

Post napisao Ivek » 04 Nov 2012, 22:51

Eto, u samom naslovu piše gotovo sve, znači zanima me okvirno koliko dugo če se još isplatit serviserima popravljat bjelu tehniku (van garantnog roka) onim serviserima koji nisu ovlašteni obzirom da tehnologija ide sve dalje i dalje, sve se svodi na elektronske module a ponekad i na ostale djelove koji su specifični i koji su dosta skupi te se korisnicima ne isplati servisirat staro več kupovat novo? Bojim se da če to vrijeme doči dosta brzo (ako več i nije došlo) jer tako je nekad bilo i sa rtv. a danas kad se tv. pokvari baciš i ideš u dučan po novi ili baciš ispravan stari crt i kupiš lcd... (budimo realni)

dejan-dexi
bela tehnika
bela tehnika
Contact person: Dejan Matejić
Specialty: whitegoods

Re: koliko dugo če se još isplatit servis bjele tehnike

Post napisao dejan-dexi » 04 Nov 2012, 23:15

Sve zavisi od krize , sto je veca beda ljudi su primoraniji da krpe i popravljaju.
Uvek ce se majstorija iplatiti , pa bili to moduli i ostali delovi :) , samo je pristup malo drugaciji.

generacija 49
penzioner
penzioner
Specialty: tv

Re: koliko dugo če se još isplatit servis bjele tehnike

Post napisao generacija 49 » 17 Dec 2012, 15:42

Ja mislim da ce trajati do god ima bele tehnike.Eeeee racunica je drugo Cena , dinamika posla, dazbine, kal, nedostatak delova.Ali tako to, kada neznamo da igramo balet, pevamo ili sviramo na orguljama.Od njih treba da uzimamo pare , oni su talenti a mi smo leteci serviseri, posteni i iskusni. :uca: :uca: :uca:
Only thinking... :roll: Paz' te priču...poezija. :deda:

Odgovori
  • Slične teme
    Odgovori
    Pregledano
    Zadnji post

Natrag na “Biznis Saveti”