Druženje Niksić jesen '12

Podforum teme o seminarima i druženjima kolega servisera
Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15852
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Re: Druženje Niksić jesen '12

Post napisao fanzo » 12 Okt 2012, 17:23

Niste nas ogovarali, aaa? .. sve mislim .. ovaj naš G49 priča ko navijen :lala:
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Avatar
generacija 49
Preminuo
Postovi: 3838
Pridružen: 04 Nov 2006, 09:40
Location: Beograd,Srbija
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Srbija

Re: Druženje Niksić jesen '12

Post napisao generacija 49 » 12 Okt 2012, 19:35

fanzo je napisao:Niste nas ogovarali, aaa? .. sve mislim .. ovaj naš G49 priča ko navijen :lala:
Nismo majkemi.A i nije Bogoslav slagao :shock: . Kratko je vreme bilo :lala: Da smo imali na raspolaganju pet sest dana sva ogovaranja bi postigli ,malo bi bilo i to da ogovaramo Tebe.Za mene ,ogovarati ima materijala , decenija je kratka. lolzi
Ne .To je bilo jedno divno nazalost kratko druzenje.I Bogoslav i ja smo se cudili kako spontano , funkcionisu "ff" veze.
Znas zivot pise romane. Razidjem se sa Bogoslavom , vozim motam, eeeeeeeee nije to ravnica,motam krivine a i razmotavam film.Druzismo se kratko ali u ovoj sedoj glavi , prebukiranoj druzenjem , nadjoh slobodno mesto, za divnu uspomenu.A kada hoces da podelis sa nekim uspomene , na minule majstorske dane , pricas ko navijen, pa ko slusa slusa, a ko ne slusa pas laje , a vetar nosi. Da to kosta ,server trpi tabule raze, A Ti si kriv za te "lepe" pricice. :fanzo:
only thinking :roll:
cudoste, ili alaj smo se sastali becari.:pivopije: :pivopije: :pivopije: :fanzo:
Only thinking... :roll: Paz' te priču...poezija. :deda:

Odgovori

Natrag na “Seminari i Druženja”