2013 NOVALJA

Podforum teme o seminarima i druženjima kolega servisera
Avatar
BD-electronic
gx
gx
Postovi: 1348
Pridružen: 10 Avg 2006, 10:54
Location: N.Travnik BiH-SFRJ
Warranty service: LG,Elit,Morgans,Verso,Elta,Qteck
Contact person: Dejan
Phone number: 0038730793402
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao BD-electronic » 25 Feb 2013, 11:02

chellawy je napisao:Ja još uvek navijam za BiH
Ajde Baki gukni golube :lala: :lala:
Ja sam spominjao predlog i to još stoji ali i kolega StojkePN je dao predlog, meni lično je svejedno kako se god dogovorimo :!: :!: :!:

Avatar
stojkePN
___
___
Postovi: 1594
Pridružen: 11 Feb 2007, 04:55
Location: Srbija-Paraćin

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao stojkePN » 27 Feb 2013, 23:38

Bio sa juce do odmaralista. Na donjem domu (Hotel Koliba) nisam uspeo da dobijem informacije za grupni smestaj zato sto je gazda bio u Grckoj i danas je trebao da dodje sa puta. Razgovarao sam sa seficom i kaze da za grupne posete mora sa gazdom da se poprica jer zavisi od broja ljudi i dana koliko moze da se dobije popust, a to sve gazda odredjuje. Ja sam odstampao i poneo samnom ono sto je Fanzo napisao viewtopic.php?p=210000#p210000
Sefica Hotela mi je predlozila da to posaljem na mail, ako imamo neke posebne zahteve da bi lakse mogli da se dogovorimo i da dobijemo sto precizniji odgovor. Sto se tice hrane nije problem, kad su grupne posete moze da se dogovara oko menija i u koliko sati da bude servirano. Jedan obrok je 250-300 din., a kod grupnih poseta moguce i da se dobije neki manji popust. U slucaju da u vreme nekog obroka ne zelimo da budemo tu, postoji mogucnost da se spakuju lanc paketi za izlet. Smastaj i usluge su na zavidnom nivou tako da tu ne bi bilo problema. Nisam slikao sobe i ostalo, ali sve potrebno ima na njihovom sajtu i tamo moze da se vidi http://www.koliba-grza.co.rs/
Uzeo sam jednu brosuru i nju slikao.
Picture 002-1024.jpg
Picture 003-1024.jpg
Isao sam i do gornjeg doma (Planinarski dom). Slikao sam sobe, hodnike, kuhinju, dnevni boravak, terasu, kupatila i wc :lala: Tamo uslovi nisu sjajni. Hrana bi morala da se sprema ili postoji opcija da se plati i da spremnu hranu donose svaki dan. Sto se tice uslova sto je Fanzo rekao da svaka soba ima svoje kupatilo takodje ovde nije tako. WC ima na svakom spratu, a kupatila su na drugom spratu. Ima veliki dnevni boravak i veliku terasu napolje ja sam prosle godine igrao bagminton na terasi :lala: Sobe su ciste i nije prljavo, ali ipak je to zgrada u kojoj drzava nije ulagala pa su planinari iz udruzenja svojom dobrom voljom odrzavali. Tako da odmah napomenem da posle ne bude sto nam nisi rekao kakvi su uslovi. Uostalom videcete na slikama. Prenociste je 500din. + 700din za clansku kartu. Clanska karta bi morala zbog toga da ih inspekcija ne dira jer je ovo planinarki dom i ne moze da pruza turisticke usluge, ali kao clan planinarskog drustva ne moze niko nikog da dira :lala: Sutra cu da se informisem da li je cena za decu manja (prenociste), za clanarinu je 500din i to ima objavljeno na sajtu. Takodje moram da vidim i za cenu grupne posete da li je umanjena.
http://www.javorakpn.com/dom_na_grzi.html
Slike planinarskog doma sam zapakovao u Rar.
GORNJI DOM - Planinarski dom.rar
(6.74 MiB) Preuzeto 97 puta.

EDIT:

Sastavio sam listu u kombinaciji sa zahtevima koje je napisao Zoki. Ako imate nesto da dodate ili izmenite kazite pa da poslajem mail. Naravno kontaktiracu vlasnika telefonom i ako je potrebno licno oko daljeg dogovora. Mislim da bi malo preciznije trebalo da se odredi datum. Ja sam rekao mesec maj, mozda sredina meseca.

1. Jedna zajednička prostorija gde možemo svi sesti za sto. Može i više stolova, ali u jednoj prostoriji.
2. Sobe dvokrevetne, trokrevetne, četvorokrevetne, ali nikako 10-to krevetne. Svaka soba svoje kupatilo ili u najgrem slučaju dve sobe jedno kupatilo, nikako 5 soba na jedno kupatilo.
3. Volimo o svom trošku da zajednički napravimo roštilj ili bilo šta slično, ali i ne mora da bude.
4. Broj osoba koji bude na druženju varira od 15-25, to su kolege + familija. Na ovaj broj se obavezno doda i nekoliko kolega koji su negde bliže ili dalje pa navrate na jedan dan ili dva i to bude češće bez prenoćišta varijanta. Uglavnom pretežno nam je potrebno 9-10 soba/apartmana + 1-2 da bude u rezervi. Ako nema taj broj soba ispod jednog krova, onda da bude bar u komšiluku ostatak.
5. Cena smestaja.
6. Cena za decu.
7. Cena hrane.
8. Volimo da sedimo i družimo se do kasno uveče. Pod ovim se podrazumeva sedenje u letnjoj bašti ili zatvorenoj prostoriji.
Sto vise ucim sve vise vidim koliko neznam :plaz:

Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15857
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao fanzo » 28 Feb 2013, 01:06

Na brzinu sam pročitao šta si napisao i mislim da je ok.
Mogli bi za 1.maj ako se i drugi slažu.

Napisao sam one stavke jer znam tačno šta nam je potrebno da bi nam bilo komforno. Detalji nisu mnogo bitni.
To što ima dnevni meni, je ok. Ko hoće koristi, ko neće, ne mora.

Najbolje da ti odlučiš koja će tačno biti lokacija. Meni je svejedno, samo da bude u nekim okvirima koje sam naveo.
Dobro je. Dao si 2 predloga pa neka se sada izjasne oni koji bi želeli da dođu.

Da li se sedi unutra ili napolju, sve jedno je ako ne pada kiša ili sneg. Samo da ne čučimo oko panja :mrgreen:

Predlažem i da i baki iznese svoje predloge, a predlažem i da podelimo temu na dva dela pošto se radi o dva druženja.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Avatar
stojkePN
___
___
Postovi: 1594
Pridružen: 11 Feb 2007, 04:55
Location: Srbija-Paraćin

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao stojkePN » 28 Feb 2013, 01:55

Razdaljina izmedju te 2 lokacije za smestaj je 3.8km.

Kod: Označi sve

http://maps.google.com/maps?saddr=43.895078,21.6424&daddr=Koliba-grza,+Zaje%C4%8Darski+put,+bb,+Grza+35255,+Serbia&hl=en&ie=UTF8&sll=43.89458,21.643163&sspn=0.00206,0.003449&geocode=FSbJnQIdoDxKAQ%3BFXJTnQIdLPxJASn79pm4xqNWRzHjIv1veLZ-tA&t=h&mra=ls&z=14
Izmedju donjeg i gornjeg doma put je bio dobar, ali usled kise i snega je malo ostecen. Nadam se da ce to pocetkom lepsih dana da saniraju. Ipak nije toliko strasno neznam ni ja koliko, ali moje je da napomenem. Meni je trebalo 10-tak min. lagane voznje jer je kisa padala, a ima rupe.

Sto se tice smestaja necu nikom da odredjujem.Mozda neko nece ili ne moze da placa veliku cenu u Hotelu. Videcu da posaljem zahtev iz predhodnog posta, ako neko ima da doda nesto zato sam ga i postavio i da vidimo koja bi cena smestaja bila. Sad malo mi je problem oko datuma jer ti kazes prvi maj, a vec smo pisali o tome da neko nece moci za prvi maj. Inace prvog maja tamo zna da bude guzva. Iskreno meni je sve jedno samo da znam na vreme. A i da znam sta da navedem kao precizniji datum druzenja.

Na obe lokacije nije problem spremanje rostilja u licnoj reziji, a ni sedenje unutra-napolje... ali sam zapisao u spisku zahteva za svaki slucaj. Sad kad sam bio vidim da je na donjem domu napravljeno nekoliko letnjikovca i pored njih mesta za rostilj (Rostilj od cigle lici na kamin :lala: ).
Sto vise ucim sve vise vidim koliko neznam :plaz:

Avatar
Proko
gx
gx
Postovi: 375
Pridružen: 14 Avg 2006, 23:33
Location: http://proko.rs
Phone number: 38122310545

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao Proko » 28 Feb 2013, 03:04

U vojsku sam bio, i ne bih želeo da se podsećam na takav smeštaj...
Ja sam za hotel. Nije daleko, ako neko želi može da se smesti i u domu...valjda.
Možda bi ipak bilo bolje posle 1.maja, kada se raziđu partizani.
Da se sa vernicima može argumentovano razgovarati, vernika ne bi ni bilo...

Avatar
BD-electronic
gx
gx
Postovi: 1348
Pridružen: 10 Avg 2006, 10:54
Location: N.Travnik BiH-SFRJ
Warranty service: LG,Elit,Morgans,Verso,Elta,Qteck
Contact person: Dejan
Phone number: 0038730793402
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao BD-electronic » 28 Feb 2013, 18:45

Da da poslje prvog maja i meni odgovara možda i kraj maja da bude solidno toplo da nebude hladno i kišovito,
I još jedna bitna stvar a to je Frižider za PIVO

Avatar
BD-electronic
gx
gx
Postovi: 1348
Pridružen: 10 Avg 2006, 10:54
Location: N.Travnik BiH-SFRJ
Warranty service: LG,Elit,Morgans,Verso,Elta,Qteck
Contact person: Dejan
Phone number: 0038730793402
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao BD-electronic » 28 Feb 2013, 18:54

fanzo je napisao:Predlažem i da i baki iznese svoje predloge, a predlažem i da podelimo temu na dva dela pošto se radi o dva druženja.
Ja sam lokaciju spomenuo a to je Pag-Novalja -HR
Možemo da dobijemo našu standardnu cjenu od 10 E po osobi smještaj bi bio po apartmanima najviše u dvije zgrade koje su jedna uz drugu, jedino ako neko dođe sam ili samo dvoje u paru moglo bi se podjeliti jedan apartman ali svako da ima svoju spavaću sobu jer su apartmani sa dnevnom sobom i kupatilom i dvije spavaće sobe, ova navedena cjena bi važila recimo da završimo druženje do 15.06. ili iza 15.09. što je također fin termin i super je vrijeme.

Avatar
chellawy
gx
gx
Postovi: 3186
Pridružen: 12 Avg 2006, 22:25
Location: Bačka Palanka
Contact person: SIX
Specialty: tv

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao chellawy » 01 Mar 2013, 16:35

Baki
Koja je cena kad su deca u pitanju ?
10€ za odrasle je po meni OK
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

Avatar
BD-electronic
gx
gx
Postovi: 1348
Pridružen: 10 Avg 2006, 10:54
Location: N.Travnik BiH-SFRJ
Warranty service: LG,Elit,Morgans,Verso,Elta,Qteck
Contact person: Dejan
Phone number: 0038730793402
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao BD-electronic » 01 Mar 2013, 18:28

Radi se o tome da su apartmani za 4-5 osoba i koštaju 40-50€ i plaća se po apartmanu, e sad ako neko podjeli apartman... ili možda postoji mogućnost da oborim cjenu za još 5€ po apartmanu ali možda :!:

Avatar
chellawy
gx
gx
Postovi: 3186
Pridružen: 12 Avg 2006, 22:25
Location: Bačka Palanka
Contact person: SIX
Specialty: tv

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao chellawy » 02 Mar 2013, 09:32

pa meni je ok. nedelju dana po 40€ sasvim prihvatljivo. 280€ Ipak je to more
Kompletna ponuda rezervnih delova koja će biti veoma ažurirana u narednih dve ,dve i po godine :)
https://www.kupindo.com/Clan/chellawy/SpisakPredmeta

Avatar
stojkePN
___
___
Postovi: 1594
Pridružen: 11 Feb 2007, 04:55
Location: Srbija-Paraćin

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao stojkePN » 02 Mar 2013, 14:32

Nadam se da niko nije imao drugo da doda na listu zahteva osim frizidera za hladno pivo :lala: Reka je ledena ne treba frizider, ali ima i toga :lala: Danas bi trebalo da dobijemo odgovor oko cene. :pivopije:
Sto vise ucim sve vise vidim koliko neznam :plaz:

Avatar
stojkePN
___
___
Postovi: 1594
Pridružen: 11 Feb 2007, 04:55
Location: Srbija-Paraćin

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao stojkePN » 04 Mar 2013, 12:52

Danas je stigla ponuda.

Pitanja i potrebe:
1. Jedna zajednička prostorija gde možemo svi sesti za sto. Može i više stolova, ali u jednoj prostoriji.
2. Sobe dvokrevetne, trokrevetne, četvorokrevetne, ali nikako 10-to krevetne. Svaka soba svoje kupatilo ili u najgrem slučaju dve sobe jedno kupatilo, nikako 5 soba na jedno kupatilo.
3. Volimo o svom trošku da zajednički napravimo roštilj ili bilo šta slično, ali i ne mora da bude.
4. Broj osoba koji bude na druženju varira od 15-25, to su kolege + familija. Na ovaj broj se obavezno doda i nekoliko kolega koji su negde bliže ili dalje pa navrate na jedan dan ili dva i to bude češće bez prenoćišta varijanta. Uglavnom pretežno nam je potrebno 9-10 soba/apartmana + 1-2 da bude u rezervi. Ako nema taj broj soba ispod jednog krova, onda da bude bar u komšiluku ostatak.
5. Cena smestaja.
6. Cena za decu.
7. Cena hrane.
8. Volimo da sedimo i družimo se do kasno uveče. Pod ovim se podrazumeva sedenje u letnjoj bašti ili zatvorenoj prostoriji.
Ponuda Grza.rar
(128.55 KiB) Preuzeto 120 puta.
Cenovnik se nalazi na sajtu http://www.koliba-grza.co.rs/cenovnik/
PREDMET:Ponuda

Poštovani,
Šaljemo Vam ponudu prema Vašem zahtevu po sledećim uslovima I ceni:

1.imamo prostorije posebne za sastane, zavisi od broja gostiju. Ukoliko je potrebna oprema takođe možemo da vam damo na raspolaganju.
2.sobe su nam sve 1/1, 1/2 ili 1/3 sa tv, toaletom, a imamo I apartmane
3.moguca je organizacija piknika ili izleta. To se obicno organizuje pored jezera ili slicno, tu smo za pomoc organizacije.
4. sve sobe su u glavnom delu objekta
5. cenovnik je onaj koji je na našem sajtu, a za grupu dajemo popust od 10%. Ukoliko je potrebna neka dodatna usluga (svečana večera sa muzikom ili slično) daćemo Vam dodatnu ponudu u zavisnosti od vašeg zahteva
6. deca do 3 godine imaju gratis, a do 12 50% popusta.
7. cenovnik pansionske ishrane je istakut na sajtu, a ukoliko hoćete nešto iz menija možete takođe pogledati meni na našem sajtu. Moguća je organizacija jagnjeta ili nekog drugog pečenja, a tu uslugu nećemo naplatiti ništa više nego što su troškovi organizacije.
8. na raspolaganju su vam sve naše terase I prostorije.
U ISČEKIVANJU USPEŠNE SARADNJE SRDAČAN POZDRAV.
CENOVNIK
Cenovnik smeštaja u novoizgradjenom delu
Jednokrevetna soba, 1/1 (po osobi) 1.740,00 din.
Dvokrevetna soba, 1/2 (po osobi) 1.500,00 din.
Trokrevetna soba, 1/3 (po osobi) 1.380,00 din.
Apartman 5.400,00 din.
Soba sa đakuzi kadom 4.200,00 din.
Pansionska ishrana
Doručak 250,00 din.
Ručak 350,00 din.
Večera 300,00 din.

Boravišna taksa dnevno je 100,00 din.
Boravišna taksa za decu od 7 do 15 god 50,00 din.
Osiguranje gostiju dnevno je 10,00 din.

NAPOMENA:
Za decu do 3 godine dajemo gratis, a do 12 godina dajemo 50% popusta.
Cenovnik važi od 01.03.2010. godine.
Sto vise ucim sve vise vidim koliko neznam :plaz:

Avatar
stojkePN
___
___
Postovi: 1594
Pridružen: 11 Feb 2007, 04:55
Location: Srbija-Paraćin

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao stojkePN » 05 Mar 2013, 20:19

Vidim svi citaju niko nista da kaze. :roll: Meni je bitno samo da znam datum ako se dogovorimo za druzenje.
Sto vise ucim sve vise vidim koliko neznam :plaz:

Avatar
Proko
gx
gx
Postovi: 375
Pridružen: 14 Avg 2006, 23:33
Location: http://proko.rs
Phone number: 38122310545

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao Proko » 03 Apr 2013, 17:12

Pošto postoji mogućnost da za mesec dana bude nekoliko stepeni toplije, a možda neće biti ni snega, trebalo bi da se dogovori privedu kraju. Koja je destinacija, kada, i gde je lista prijavljenih?
Da se sa vernicima može argumentovano razgovarati, vernika ne bi ni bilo...

Avatar
SaleSk
___
___
Postovi: 656
Pridružen: 04 Nov 2006, 21:08
Location: Skopje
Warranty service: Siemens, Konica Minolta, Kodak, B Braun, Dade Behring, Johnson & Johnson, Drew, TerumoBCT
Kontakt:

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao SaleSk » 03 Apr 2013, 22:51

Ја cekam pasos za Luku, predati papiri i juce slikan, stim sto sam blize, pa cu da dolazim i odlazim za spavanje :D
Ako Bog da zdravlja i srca junackog...
Ne zavisi sve od mene :) Nadam se da ce sve biti u najboljem redu :)

Avatar
filka
gx
gx
Postovi: 1966
Pridružen: 13 Avg 2006, 10:38
Location: Kavadarci Makedonija
Warranty service: Fuego Grundig LG Beko Samsung
Specialty: tv

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao filka » 06 Apr 2013, 17:25

Alooo ljudi!!!! Ce da bude druzenje za 1maj ili NE....Moram da znam jer oko 15tog idem u Hrvatsku da malo radim i ako bude druzenja cu morati da se nekako organiziram da dodjem,,,
-će izginemo ki Mančester

Avatar
rubin_miki
Preminuo
Postovi: 3382
Pridružen: 13 Avg 2006, 00:22
Location: Prilep Makedonija
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao rubin_miki » 06 Apr 2013, 17:45

i mene to isto interesuje :)
ce da izadjem na televizor,a????
http://www.macedonium.org/makedonija.swf

Avatar
BD-electronic
gx
gx
Postovi: 1348
Pridružen: 10 Avg 2006, 10:54
Location: N.Travnik BiH-SFRJ
Warranty service: LG,Elit,Morgans,Verso,Elta,Qteck
Contact person: Dejan
Phone number: 0038730793402
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao BD-electronic » 06 Apr 2013, 18:44

Pa spominjano je da za prvi maj je gužva i zauzeto je sve :!: :!: :!:
A i vrijeme spominju u narednih mjesec dana loše.

Avatar
acavplana
_
_
Postovi: 144
Pridružen: 05 Dec 2011, 11:29
Location: Velika Plana
Contact person: Aleksandar

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao acavplana » 06 Apr 2013, 22:31

Hajde da se bar dogovorimo oko datuma,mislim da ne odgovara svima 1 maj,mozda je bolje u toku meseca...
Nek svi daju predlog za datum pa cemo naci resenje. Evo recimo ja dajem predlog za 10 maj,petak.
Postoje dve vrste automobila Mercedes i ostali

Avatar
milan_lep
gx
gx
Postovi: 355
Pridružen: 13 Avg 2006, 00:46
Location: Leposavic, Kosovo
Specialty: tv-multimedia

Re: DRUŽENJE 2013 !!!

Post napisao milan_lep » 06 Apr 2013, 22:35

I treba da se odluci gde ce biti druzenje (ako ga bude :mrgreen: )
Ako bude na jezeru da ponesem camac da se malo vozimo.
:pivopije:

Odgovori

Natrag na “Seminari i Druženja”