DRUZENJE 2024

Podforum teme o seminarima i druženjima kolega servisera
Avatar
nec
gxu
gxu
Postovi: 4739
Pridružen: 17 Okt 2007, 22:15
Location: Makedonija, Strumica
Phone number: 0038978425778
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

DRUZENJE 2024

Post napisao nec » 19 Mar 2024, 15:21

Kako niko dosad se nije setio, evo tu postirajte ko je za druzenje, GDE, KADA, ITD.....
Kad zamenimo ideje svi imamo duplo vise ideja

Avatar
sonicsabac
gx
gx
Postovi: 145
Pridružen: 29 Apr 2013, 16:44
Location: Sabac
Contact person: Mladen
Specialty: tv-multimedia

Re: DRUZENJE 2024

Post napisao sonicsabac » 19 Mar 2024, 19:07

Ja sam za :tooo:
GDE...pa meni je blizu a i provereno lepo mesto, dosta prostora , solidna hrana,pristojne cene, lep vazduh
Etno kompleks Jankova priča https://g.co/kgs/cr9CqY3
KADA...uvek
ITD....vino, rakija, pivo no thanks

Avatar
sonicsabac
gx
gx
Postovi: 145
Pridružen: 29 Apr 2013, 16:44
Location: Sabac
Contact person: Mladen
Specialty: tv-multimedia

Re: DRUZENJE 2024

Post napisao sonicsabac » 24 Mar 2024, 00:28

Malo da se osveži tema 01ziveli ima ženske ima sve 0x00xx5 :fanzo:
IMG_20240323_222850.jpg
IMG_20240323_215935.jpg

Avatar
alexa_pg
Site Admin
Site Admin
Postovi: 5434
Pridružen: 22 Avg 2006, 08:10
Lokacija: Podgorica

Re: DRUZENJE 2024

Post napisao alexa_pg » 24 Mar 2024, 10:45

Ako želiš da budeš domaćin ovog druženja potrebno je osim ove info koju si dao da navedeš još par stvari.

Na druženja najčečće dolazi oko 20-tak osoba. Otprilike 10 kolega sa suprigama i djecom. Nije uvijek tako ali najčešće.
Treba da vidiš ima li taj objekat neku veću prostoriju gdje bi se mogli svi zajedno okupiti.
Najčešće druženje traje par dana. Petak, subota, nedelja. Za ta tri dana, da se druženje ne bi pretvorilo u udaranje po pivu, treba vidjeti ima li šta da se obiđe u okolini tog mjesta. Ako recimo dođem i kad se vratim neko me pita šta si vidio, da ne bude "nisam vidio ništa". Svo vrijeme smo bili u smještaju.
Valjalo bi po mogućnosti organizovati i tehnički dio. Ovdje bi se moglo diskutovati o problemima u servisiranju elektronskih uređaja. Prezentacija novih alata i rada sa njima...
Naravno, treba navesti i okvirnu cijenu smještaja. Je li pansion ili polupansion...
To je ono najosnovnije. Ako bude još predloga, vidjećemo šta i kako dalje.

Ja lično nisam išao na sva druženja. Za mene je najbolje druženje bilo u Novom Sadu. Čuo sam od kolega da je na Kopaoniku isto tako bilo odlično druženje. Žao mi je što sam to propustio.
"I ja volim ljude ali ih sve manje podnosim"

Avatar
sonicsabac
gx
gx
Postovi: 145
Pridružen: 29 Apr 2013, 16:44
Location: Sabac
Contact person: Mladen
Specialty: tv-multimedia

Re: DRUZENJE 2024

Post napisao sonicsabac » 24 Mar 2024, 11:55

Bila bi mi čast da budem domaćin druženja zašto da ne, predlog sam i dao za ovo mesto jer nije u samom gradu , a opet je blizu glavnih puteva.
Na linku je opis objekta i okoline, ukratko prostora ima za popriličan broj ljudi, ukoliko bude zainteresovanih porazgovaraću sa vlasnikom koje su opcije što se tiče hrane, pića i smeštaja u kompleksu kao i smeštaj u okolini i naravno neke korigovane cene za veći broj ljudi.Cene bih mogao već sutra proveriti.
Mesto je fino pogotovo za porodice sa malom decom za njih ima dosta zanimacija i često organizuju animatora i neke predstavice za decu. Parkinga ima dovoljno i besplatan je.
Okolina...šuma, livada, njiva :-) čist vazduh....
U blizini je i planina Cer , reka Sava i Stari grad , plaža, pecanje, kupanje, šetnja...Tabanovačka šljunkara (jezero sa divnom prirodom), Crkve i Manastiri itd itd.Više vidite na linku:

https://bookaweb.com/sr/blog/10-razloga ... zini-sapca

Preuzimam na sebe da budem domaćin a u narednih dan dva dopisaću još neki info i naravno cene, a vi pitajte sve što vas zanima.

gruzaelektro
px
px
Postovi: 36
Pridružen: 29 Dec 2014, 11:49
Location: Obrenovac
Warranty service: Lg,Samsung,Vivax,Vox,Adler,Toshiba,Alfa
Contact person: GOSA
Specialty: tv
Lokacija: Obrenovac

Re: DRUZENJE 2024

Post napisao gruzaelektro » 25 Mar 2024, 14:04

ja sam raspolozen za druzenje
Gosa

Odgovori

Natrag na “Seminari i Druženja”