Korisnička Uputstva Linkovi za skinuti uputstva

Ovaj deo foruma je namenjen potrošačima, gde mogu postavljati pitanja vezana za korišćenje aparata ili potražiti informaciju o servisnim centrima. Morate biti registrovani da bi mogli pisati u forumu.
HOME -- SERVISERI -- EXPERT-TEAM

Urednici: goranfri,nike

Pravila foruma
Morate biti registrovani da bi pisali u forumu. REGISTRACIJA
U slučaju da želite kontaktirati administratora molimo da to učinite na sledećem linku KONTAKT
IvanBG
bela tehnika
bela tehnika
Postovi: 398
Pridružen: 07 Apr 2009, 13:44
Location: Beograd
Contact person: Ivan
Specialty: whitegoods

Re: Korisnička Uputstva Linkovi za skinuti uputstva

Post napisao IvanBG » 10 Nov 2009, 01:04

Najrazličitija uputstva, velika zbirka, daje linkove i ka drugim (ozbiljnim) izvorima:

http://www.retrevo.com

Neophodna je (besplatna) registracija...

natasa 123

Re: Korisnička Uputstva Linkovi za skinuti uputstva

Post napisao natasa 123 » 12 Jan 2010, 23:39

Zanima me da li neko ima uputstvo na srpskom jeziku za whirpool AWT2250 ves masinu?

Nebojsa_Pazova
_
_
Postovi: 117
Pridružen: 11 Feb 2008, 10:17
Lokacija: Stara Pazova

Re: Korisnička Uputstva Linkovi za skinuti uputstva

Post napisao Nebojsa_Pazova » 13 Jan 2010, 13:51

Ja sam imao zelju i volju da ti pomogne, al bezuspesno - nazalost. Problem koji se javlja jeste taj, da proizvod , za koji ti treba korisnicko uputstvo, ne postoji na engleskom, a kamoli na srpskom. Jedino sto sam pronasao je na madjarskom, ako zelis, mogu ti ga okaciti ovde ....
Objasnjenje za ovaj problem je, da je masina napravljena samo, pod brendom Whirpool , a da je proizvod neke manje poznate kompanije: AMANA, BAUKNECHT, ESTATE, GLADIATOR, INSPERIENCE, JENN-AIR, KITCHENAID, MAGIC CHEF, MAYTAG, ROPER - odprilike neke od ovih, sad je samo pitanje .... koje od njih !!??
Zao mi je !
Najveci talenti, gube se u neradu !!!!

Odgovori

Natrag na “POMOĆ KRAJNJIM KORISNICIMA APARATA”