Borba se nastavlja...

Avatar
birocip
Preminuo
Postovi: 719
Pridružen: 01 Okt 2006, 00:17
Location: Smederevo
Warranty service: Fox
Contact person: Zoran
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Smederevo

Borba se nastavlja...

Post napisao birocip » 17 Dec 2016, 16:15

Evo da se javima sa nekim novinama,ne bas lepim,ali mislim da ce vas zanimati.
Pre par dana su mi stigli rezultti MR,nisu ni malo obecvajuci,ponovo sam na pocetku,Povratio mi se tumor na debelom crevu opet,srecna okolnost da je sve ostalo u redu,bubrezi,jetra,slezina..to je bez ikakvih promena.
Nisam jos cuo predlog celog konzilijuma ali misljenje jednog od doktora je da ce moratio jos jedna operacija debelog creva :? i HT pre ili posle operacije
Vise cu da poludim,zar moram svake go..dine pod noz,na servis!!
Trenutno se dvoumim sta cu dalje,pristatti pod noz ili neka alternativa..SAmo glasno razmisljam ne trazim savet od vas nemojte pogreno da me shvatite. j moram sam d odlucim o tome sta cu i kako cu.

Ovaj Zoran nije normalan sa ovom baba mrazicom,kako pogledam u nju zaboravim sta sam hteo d napisem :-)
Pozdravljam sve kolege ovom prilikom,i hvala jos jednom na svemu 01ziveli
Ako nemate sada dovoljno vremena za svoje zdravlje,kasnije ćete odvojiti mnogo više vremena i novca za svoju bolest

Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15852
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao fanzo » 17 Dec 2016, 16:32

Da napravimo još jednu akciju za sakupljanje sredstava... da uzmeš jednu turu ulja.

I lekove kada ti prepiše doktor piješ sve dok ne popiješ, odnosno ne završiš celu turu, a ne prestaješ da ih piješ čim osetiš da ti je bolje.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Avatar
Stolle
Preminuo
Postovi: 19100
Pridružen: 12 Avg 2006, 23:35
Location: Srbija
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Dimitrovgrad

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao Stolle » 17 Dec 2016, 17:15

Teško je naći prave reči u ovakvom trenutku, koje će da pomognu, teško jeste, to niko ne može ni da zamisli koliko, ali sakupljaj snagu kako god znaš i umeš i bori se. Znam, smuči se čoveku od toliko intervencija, tebi baš nije dalo mira, ali nema odustajanja, ne obeshrabruj se, drži se i bori svim snagama. Uveren sam da su svi ovde uz tebe.
Možemo da probamo da opet pomognemo koliko može.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Avatar
vlatkocopa
gx
gx
Postovi: 3021
Pridružen: 04 Jun 2008, 22:41
Location: Makedonija-Kumanovo
Contact person: Vlado
Phone number: 0038931420808
Specialty: tv

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao vlatkocopa » 17 Dec 2016, 17:36

Nema odustajanja,bori se svim snagama,svi smo tu uz tebe i pomagacemo na bilo koji nacin...
:pivopije:
Za sjaj u očima, rumenilo u licu i lepršav hod - koristite kozmetiku -Šljivovica a moze i domaca jabukovaca ..:))

bursac
gx
gx
Postovi: 363
Pridružen: 07 Feb 2007, 05:59
Lokacija: Knin-Sabac

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao bursac » 17 Dec 2016, 17:56

Nema nazad , ti znaš kako i dobićeš ti i ovu bitku . Mi smo uz tebe .

Avatar
nec
gxu
gxu
Postovi: 4726
Pridružen: 17 Okt 2007, 22:15
Location: Makedonija, Strumica
Phone number: 0038978425778
Specialty: tv-multimedia
Kontakt:

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao nec » 17 Dec 2016, 18:01

Zoki ti najbolje znas sta je ispravno i verujem da ces i ovoga puta izabrati ono sto je najbolje, mi smo uz tebe
Stolle je napisao: Možemo da probamo da opet pomognemo koliko može.
Ja sam za
Kad zamenimo ideje svi imamo duplo vise ideja

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3650
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao cubica » 17 Dec 2016, 18:05

Zoki, dal ja tebi slah propolis?? Pricao sam sa profesorom koji me je obucavao da radim ekstrakciju propolisa...kaze da je imao dobre rezultate (info sa zadnjeg seminara u Izraelu kojeg su imali) i to bas za tumor debelog creva...i cak se u takvim situcijama uzima u vecim dozama.
Jedino ne bi smeo da si alergican na pcele...to je uslov za upotrebu ...i mali problem je sto je on sada u alkoholu 96posto...sto znaci da bi (ako ti smeta alkohol) uzimao tako da ga nakapas na secer (ako i to smes) ili hleb ili bilo sta slicno..pa cekas da ispari alkohol...recimo sat vremena.
Inace..ovaj koji sam ja ektrahovao...je daleko jaci i bolji od onog kojeg ces naci u apotekama ili kod pcelara. Ja sam izvukao cistu bazu propolisa..vrlo malo je ostalo samo voska u njemu...sve ostalo cisto i filtrirano (drvo, kamen...) znaci cist kao suza i jak. On prevashodno sluzi za lecenje prostate...to svi znaju , ali njegova prava vrednost je u tome sto podize imunitet i odbrambene mehanizme organizma...a tebi to sad jako treba..da imas snage da se nosis sa svime.
J aga koristim preko zime..i to sam jos i nepazljiv i ne uzimam redovno..ali veruj mi da se smrzavam popolju oko auta i po kanalima i radionicama...nikada ni kijavicu nisam navukao!!
Sad se vise i ne secam, ali ako nisam vec slao..daj mi adresu u PM ..poslacu ti pola litra !!! On ti nema nikakve kontraindikacije...znaci..samo je pozeljno uzimati i korisno.

pozz,

cuby
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
birocip
Preminuo
Postovi: 719
Pridružen: 01 Okt 2006, 00:17
Location: Smederevo
Warranty service: Fox
Contact person: Zoran
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Smederevo

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao birocip » 17 Dec 2016, 19:13

Sta god da budem idabrao Nisan siguran da CE biti to prava stvar za mene,samo vreme moze da pomaze.
Cuby....da slao si mi jednom ,secam se bio je bas dobar I jak...
Ej Volim ja alkohol I danas Volim da popijem pola case crnog vina I casu pivajedino ne smem rakiju,to me je strah...
Da imam Mara pusio bi tompus I svasta hos radiona srecu Neman pa ne mogu :D
Ako nemate sada dovoljno vremena za svoje zdravlje,kasnije ćete odvojiti mnogo više vremena i novca za svoju bolest

Avatar
alexa_pg
Site Admin
Site Admin
Postovi: 5391
Pridružen: 22 Avg 2006, 08:10
Lokacija: Podgorica

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao alexa_pg » 17 Dec 2016, 19:24

Zoki,
Da je teško, teško je. Odustajanja nema.
Ti to možeš i moraš. Samo naprijed. Uz tebe smo.
"I ja volim ljude ali ih sve manje podnosim"

Avatar
buzdumra
gx
gx
Postovi: 5345
Pridružen: 22 Okt 2006, 20:14
Location: srbija

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao buzdumra » 17 Dec 2016, 21:50

nec je napisao:Zoki ti najbolje znas sta je ispravno i verujem da ces i ovoga puta izabrati ono sto je najbolje, mi smo uz tebe
Stolle je napisao: Možemo da probamo da opet pomognemo koliko može.
Ja sam za
naravno,

http://www.blic.rs/vesti/vojvodina/ovaj ... te/x6z5cp1
za propolis ,. treba sa pcelerom iz tvoje okoline da se vidi NAJBOLJE je da ti nabavi propolis od pcela koje nije tretirao sa cijanidom ili nekim otrovima protiv varoe..

-nemoj da mislis da Ti nesto predlazemo da koristis , ti sam odluci sta ces.....borbu moras nastaviti.
:pivopije:
proradijo mi net zahvaljujuci fanzi

Avatar
spagagz
gx
gx
Postovi: 1526
Pridružen: 29 Dec 2008, 21:47
Location: Gorazde BiH
Contact person: Nedeljko
Specialty: tv-multimedia

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao spagagz » 17 Dec 2016, 22:11

Zelim ti puno srece i oporavak,nece biti brz,ali da bude uspjesan.Podrzavam svaku akciju.

Avatar
birocip
Preminuo
Postovi: 719
Pridružen: 01 Okt 2006, 00:17
Location: Smederevo
Warranty service: Fox
Contact person: Zoran
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Smederevo

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao birocip » 17 Dec 2016, 23:46

Problem je sto Sam jednom odbio Ht,drugi put neke inekcije,ako I sada odbijem njihov predlog izbacice me,zato mi je problem inace virado presao Na alternativuali Sta. Ako mi zatrebajju? Ionako me gledaju cudno,misle da Sam lud I stalno mi prebbacuju kkako odbijam lecenje I sto Sam opet dosaoo kada ih ne zelim..
E sada treba biti pametan,sto ja Nisan
Ako nemate sada dovoljno vremena za svoje zdravlje,kasnije ćete odvojiti mnogo više vremena i novca za svoju bolest

Avatar
Stolle
Preminuo
Postovi: 19100
Pridružen: 12 Avg 2006, 23:35
Location: Srbija
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Dimitrovgrad

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao Stolle » 18 Dec 2016, 00:01

Da, teško je biti pametan. A jedno i drugo ne ide?
Pogledaj i šta piše o ulju od crnog kumina, ali to ne može da bude zamena.
"29 poslednjih dana u mesecu je najteže"

Avatar
cubica
gx
gx
Postovi: 3650
Pridružen: 15 Nov 2006, 11:23
Location: IVANJICA
Warranty service: ERG
Specialty: tv-multimedia

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao cubica » 18 Dec 2016, 01:37

Zoki, dali ponovo kanabis da probas? Sta mislis...to moze i uz HT...ima doktora koji na to gledaju blagonaklono..odnosno, nisu protiv a ima i onih koji strogo gledaju samo na HT i standardne procedure...meni oni onako vise lice na one sto samo cekaju da odes pa da s'mirom piju kafu i da ti vide ledja samo..
Prosli put si sa kanabisom imao dobre rezultate, metastaze su se povukle.
Ako si za...da sakupimo para za jednu transu za tri meseca 60mg bese? , ti vec imas zaokruzenu nabavku toga a znas i kako ide cela ta procedura, sta mislis?
Vazno je samo da se ne predajes, mada lako je nama pricati, moras da verujes u sebe i u izlecenje, kad pobedis sve, neces biti jedini na svetu kome je to poslo za rukom..ima ih vec dosta i ja ih znam dosta. Evo i danas zive normalnim zivotom..hocu da kazem, nije nemoguce.

Zelim ti sve najbolje,

cuby
samo laž treba državnu podršku, istina stoji sama od sebe uspravno! no thanks

Avatar
fanzo
Site Admin
Site Admin
Postovi: 15852
Pridružen: 02 Avg 2006, 06:41
Location: Bački Petrovac, Srbija
Phone number: 0038121781575
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Bački Petrovac

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao fanzo » 18 Dec 2016, 04:26

Moj komšija prvi, sada mi je malo dalje, jer sam se ja preselio... počele su kosti da mu mekšaju. Na glavi je mogao da si pravi udubljenja..
Koliko ja znam žena mu je najviše kuvala supice od koprive.. ćerka mu se udavala, ali on na svadbi nije smeo ništa da okusi osim nekih supica koje mu je žena spremala.. išao je i na zračenja.. borio se sa tom bolešću sigurno (lupam) 10 godina.
Nije bio mršav, čak naprotiv, voleo je puno da jede, voli i sada, možda mu je i to pomoglo.. Mršav nije.
Nekada ga mesecima nisam viđao ... ne znam da li i sada jede čorbuljke od povrća, ali sada je mnooogo bolje. Mislim da je sve sada već iza njega, jer ga redovno viđam.
Sada ima tome već više od 12 godina.
Svakodnevno usavršavanje je bolje od zakasnelog savršenstva

Avatar
filka
gx
gx
Postovi: 1966
Pridružen: 13 Avg 2006, 10:38
Location: Kavadarci Makedonija
Warranty service: Fuego Grundig LG Beko Samsung
Specialty: tv

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao filka » 18 Dec 2016, 11:47

Vrati se brale ti na to sto ti je pomoglo prije.Kanabis ulje koje si uzimao je bilo mislim bas koncentrirano i da je valjalo-bar si ti to pricao na planini onomad.
Drzi se i ne popustaj i ne otkazuj se od zivota-jer je zivot prelep.
Fanzo organiziraj donacije!!!
-će izginemo ki Mančester

vlada69
gx
gx
Postovi: 1281
Pridružen: 14 Okt 2012, 13:40
Location: Kupinovo
Contact person: Vlada
Specialty: tv-multimedia

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao vlada69 » 18 Dec 2016, 13:25

Uz tebe smo ne predaji se.Podržavam akciju za pomoć.

Avatar
birocip
Preminuo
Postovi: 719
Pridružen: 01 Okt 2006, 00:17
Location: Smederevo
Warranty service: Fox
Contact person: Zoran
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Smederevo

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao birocip » 18 Dec 2016, 14:15

Nije lako odluciti Sta I kako,I ja Sam za varijantu ulja,to dam davno odlucio,mozda uporedo Sa Ht,Ili samo ulje to cu idlyciti posle konzilijuma u sredu,naravno to je samo mojavodlika,Drago mi je sto me podrzavate u mojoj odluci ma kakva bila.
Sto se Tice ishrane ne mogu. Vise da se hranim Kao prosle godine,jel kad jedem samo povrce,salate I sokove,wc mi postake dnevna I spavaca sobaranije Sa imao kesu,sada Su mi je sklonili I imam velike problems Sa gasovima grcevima,to je neizdrzivo.....
Znam Sta je dobro sto se Tice ishrane,pridrzavam se koliko god mogu I dalje svasta izbegavam,mleko,secer,Belo brasno,crvena mesa,ulja rafinisana...i Jos svasta togahvala Na savetima,podrsci
Ako nemate sada dovoljno vremena za svoje zdravlje,kasnije ćete odvojiti mnogo više vremena i novca za svoju bolest

vlada69
gx
gx
Postovi: 1281
Pridružen: 14 Okt 2012, 13:40
Location: Kupinovo
Contact person: Vlada
Specialty: tv-multimedia

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao vlada69 » 18 Dec 2016, 14:43

Verujem ti da ti nije lako i treba se odlučiti kako dalje ali veruj da možeš da se izlečiš. To za ishranu znam otprilike kako je teško jer moj stariji sin je dijabetičar na insulinu već 7god. Nije na tako strogoj dijeti kao ti ali mora da se vodi računa o ishrani tako da cela moja porodica je promenila način ishrane . Svi jedemo crni hleb , svinjsko meso smo skoro izbacili iz jelovnika , slatkiše i grickalice takođe mada nekad kupimo zbog malađeg sina . Teško mi je kad vidim da mlađi sin jede čokoladu a stariji ne sme ali to je život pomirili smo se , sa tim moramo da živimo . On na žalost ne može da se izleči ali sa tim može da se živi ali mora da se promeni način života jer ako se ne vodi računa organizam propada(bubrezi , oči ..) Eto i meni nije lako ali se borimo koliko možemo i važno je ne posustati . Verujem da ćeš izabrati šta je najbolje i nemoj posustati u borbi za izlečenje.

Avatar
Liskun Elektronik
gx
gx
Postovi: 1514
Pridružen: 13 Avg 2006, 10:37
Location: Srbija
Warranty service: ERG-VOX
Specialty: tv-multimedia
Lokacija: Stara Pazova

Re: Borba se nastavlja...

Post napisao Liskun Elektronik » 18 Dec 2016, 22:37

Zoki zelim ti da istrajes u toj borbi,ako se odlucis za to ulje i ako ti je vec pomoglo onda bi trebalo opet da ga koristis,pridruzujem se svakako akciji :pivopije: i zelim ti brzo ozdravljenje od srca.
Mora da se zna ko namesta antenu, a ko vice ne valja :)

Odgovori

Natrag na “Pomoć kolegi u nevolji”